Ahjusepad OÜ

Switch to desktop

MCZ pelletkaminate tehnoloogiad

tehnoloogiadMCZ on üks juhtivamaid ja innovatiivsemaid pelletkaminate tootjaid. Tänu oma pelletkaminatel kasutatavatele kontroll- ja mugavussüsteemidele on MCZ Euroopa enimmüüdud pelletkaminate kaubamärk.

Põlemise kontrollsüsteemid:


Active süstem


ACTIVE SYSTEM

 

PARIM PÕLEMINE - Tänu äärmiselt täpsele ja usaldusväärsele sensorile kaminas, kontrollitakse pidevalt põlemisõhu kogust ja reguleeritakse seda vastavalt põlemiskambris olevale kütuse kogusele. See kindlustab effektiivse ja tootliku põlemise, mis viib väiksema kütusekuni, väiksmate heitkogusteni ja tunduvalt harvema puhastuseni.

PAIGALDUSE LIHTSUS - Põlemine on effektiivne ja tootlik sõltumata korstnaga ühendamise tüübist, mis võib põhjustada probleeme tavaliste süsteemidega pelletkaminatel.

PELLETI TÜÜP EI OLE ENAM PROBLEEM - Tänu kaminale paigaldatud Actie System -ile suudab kamin automaatselt kohanduda igale pelleti pikkusele ja diameetrile 6-8 mm.

Active pluss


ACTIVE+ SYSTEM


Lisaks eelnevatele Active system-i omadustele.

UUS KASUTAJALIIDES - Tänu Active+ süsteemile on võimalik kaminat kontrollida ja juhtida ka nutitelefoni või tahvelarvutiga.

TÄIUSTATUD VAIKUS - Kuna Active+ -ga varustatud kaminad on võimelised juhtima ka enam arenenud reduktormootoreid, siis on kamin ka vaiksem.

Tehnoloogiad:


oyster

 

OYSTER


KORPUS ON TÄIELIKULT TIHENDATUD - Seadmed, mis on ehitatud kasutades Oyster tehnoloogiat ei tarvita põlemiseks hapnikku ruumist, vaid võtavad kogu vajaliku hapniku väliskeskkonnast. Tänu sellele on neid võimalik paigaldada hästi soojustatud hoonetesse ja isegi passiivmajadesse.

VENTILATSIOONIRESTID SEINTES EI OLE ENAM VAJALIKUD - võid unustada tüütu külma õhu voolu, mis teeb keskkonda ebamugavamaks ja seab ohtu seadme üldise kasuteguri.

vaikne


STILL


HÄÄLETU - seadmed, millel on kasutatud "STILL" tehnoluugiat on kavandatud selliselt, et kaminas oleks võimalikult vähe vibratsiooni ja müra. Täielikult on kõrvaldatud ventilaatorite tekitatud müra.

ventilaatorid seisma


NO AIR


VÄLJA LÜLITATAV VENTILATSIOON - "No Air" funktsioon võimaldab täielikult välja lülitada kamina ventilaatorid, juhul kui soovite täielikku vaikust ja naturaalse konvektsiooni eeliseid.

XL


XL


LAIEM JA KAUNIM LEEK - meie viimase generatsiooni tooted paistavad silma leegiga, mida on nauding vaadata.

kiire käivitus

 

QUICKSTART

 

KIIRE SÜÜTAMINE - tänu uut tüüpi keraamilisele süüteküünlale süttib leek alla kolme minuti. Tänu 40% lühemale süttimisajale väheneb tuntavalt ka elektri kulu.

suurem puhastuse intervall

 

 WEEKLY

 

 TUHA EEMALDAMINE KORD NÄDALAS - tänu suurema mahuga tuhakastile saab kaminat kasutada nädala ilma tuha eemaldamiseta.


Juhtimise süsteemid:


paneelilt juhtimine

PANEELILT - Lihtne lahendus, lihtsate ja arusaadavate funktsioonidega. Sobib neile, kes eelistavad tõeliselt lihtsaid lahendusi.


puldilt juhtimineKAUGJUHTIMISPULDILT - See pult on väheste nuppudega, aga paljude funktsioonidega. Lisaks tavalisele päeva ja nädala programmeerimise funktsioonile saab sellega programmeerida ka erinevat temperatuuri erinevatel ajavahemikel. Kuna temperatuuri saab mõõta puldilt(termostaat funktsioon), siis on tagatud teie mugavus.


juhtimine tahvliltjuhtimine telefoniltTAHVLILT VÕI TELEFONIST - Spetsiaalse rakendusega(App) saab lisaks traditsioonilisele paneelile või kaugjuhtimispuldile juhtida ja programmeerida pelletkaminat ka oma nutiseadmelt (vajalik lisavarustus). Kõigil mudelitel on ka võimalik(lisavarustusega) juhtida põhilisi funktsioone läbi tekstsõnumite.

Allpool olevatelt linkidelt saad tasuta alla laadida rakendused ja nendega tutvuda:

Rakendus MCZ WI-FI IOS - WIFIAndroid WIFI

Rakendus MCZ SMS IOS - SMSAndroid SMS

Ahjusepad 2012

Top Desktop version