Ahjusepad OÜ

Switch to desktop

Pelletkamin RAAM

Tootja: MCZ

Kirjeldus

Uue põlvkonna pelletkamin, mis tänu vähendatud sügavusele(28,2 cm) sobib eriti hästi piiratud mõõtudega ruumidesse. Kamin on mitmekülgseta paigaldusvõimalustega. Kaminal on kaks kuuma õhu väljavõtet - kamina peal asuvast hajutist suunatakse kuum õhk samasse ruumi kuhu on kamin paigaldatud ja kamina tagumise väljavõtte võid ühendada kanalitega ja kütta erinevaid ruume samaaegselt(Comfort Air süsteem).Kaminat on võimalik korstnaga ühendusega  pealt või ühendusega tagant. See uue põlvkonna kamin vastab juba Ecodesign 2022 direktiivi nõuetele. Tänu täiesti hermeetilisele põlemiskambrile saab seda kaminat paigaldada ka tänapäevastesse, isegi A-energiaklassi hoonetesse. Seda kaminat saab juhtida seadmele paigaldatud juhtpaneelilt, millel on lihtsad ja intuitiivsed funktsioonid, mis sobivad tõeliselt lihtsa lahenduse eelistajatele.
Wi-Fi komplekt seadme eemalt juhtimiseks(lisavarustus)
Tänu Easy Connect süsteemile saab seda kaminat kaugjuhtida läbi nutiseadme rakenduse ja lisavarustusena müüdava Wi-Fi komplekti. 
Juhtimine mobiililt
Tänu uuele keraamilisele süüteküünlale, süttib kamin alla kolme minuti, mis on võrreldes tavalise süüteküünlaga 40% kiirem ja säästab ka energiat.
Sellel tootel on tuhasahtli maht suurendatud peaaegu 5 liitrini, mis tähendab nädal aega kamina töötamist ilma tuhasahtli tühjendamiseta(keskmisel võimsusel, 8 tundi päevas).
 

 Lae alla pelletkamin RAAM teniline leht

 Lae alla pelletkamin RAAM-UP tehniline leht

Ahjusepad 2012

Top Desktop version