Ahjusepad OÜ

Switch to desktop

Pelletkamin REFLEX

Tootja: MCZ

Kirjeldus

 
Pelletkamin Reflex on disainitud saksa disaineri Michael Geldmacheri poolt. Reflexi uks on kaetud vertikaalsete metallist ribidega, mis blokeerivad otsese leegi nägemise. Te näete ainult leegi kuma ja see muutub vastavalt vaatenurgale. See uue põlvkonna pelletkamin, mis tänu vähendatud sügavusele(31 cm) sobib eriti hästi piiratud mõõtudega ruumidesse. Tänu pealt liitmisele on kamin mitmekülgseta paigaldusvõimalustega ja selle saab paigaldada seinast ainult 5 cm kaugusele. Kaminal on kaks kuuma õhu väljavõtet - kamina peal asuvast hajutist suunatakse kuum õhk samasse ruumi kuhu on kamin paigaldatud ja kamina tagumise väljavõtte võid ühendada kanalitega ja kütta erinevaid ruume samaaegselt(Comfort Air süsteem). See uue põlvkonna kamin vastab juba Ecodesign 2022 direktiivi nõuetele. Tänu täiesti hermeetilisele põlemiskambrile saab seda kaminat paigaldada ka tänapäevastesse, isegi A-energiaklassi hoonetesse. Pelletkaminal on sisseehitatud Wi-Fi moodul, mis võimaldab seadme ühendada koduvõrguga või nutiseadmega.
 
Juhtimine mobiililt
Tänu uuele keraamilisele süüteküünlale, süttib kamin alla kolme minuti, mis on võrreldes tavalise süüteküünlaga 40% kiirem ja säästab ka energiat.
Sellel tootel on tuhasahtli maht suurendatud peaaegu 5 liitrini, mis tähendab nädal aega kamina töötamist ilma tuhasahtli tühjendamiseta(keskmisel võimsusel, 8 tundi päevas).
Sellele kaminale on paigaldatud uus patendeeritud "harjadeta" reduktormootor, mis on valmistatud spetsiaalselt MCZ jaoks. Võrreldes traditsiooniliste reduktormootoritega on see võimsam, vaiksem ja vajab vähem energiat(võrreldes tavaliste mootoritega on elektri tarbimine 90% väiksem).
 

  

 Lae alla pelletkamin REFLEX-UP teniline leht

Ahjusepad 2012

Top Desktop version