Ahjusepad OÜ

Switch to desktop

Kõige kaunimad salvestavad ahjudLeivaahjuga modernne ahi

Inimese õnneks on vaja lihtsaid asju - soojust ja lähedust. Kodu, perekond, küdev ahi - viivad sinu eemale reeturlikust maailmast. Elava tule ümber kogutakse jõudu, lõõgastutakse või ollakse lihtsalt koos. Nii on see olnud alati.
Tule tähtsust inimese jaoks on võimatu alahinnata.Soojust salvestav küttekolle on tark ost. Meie poolt pakutavad ahjud on tehtud ja kavandatud Soomes. Soomlased on salvestavate küttekollete tootmise pioneerid ja Uunisepät on alati olnud arengu esirinnas. Tööstusliku tootmise eelised ja sajanditepikkune ahjutraditsioon on ühendatud tänapäevases tootmises ja tootearenduses. Uunisepät koostöö Tehniliste Uuringute Keskusega VTT-ga, CE-märgistus, garantii ja pidev tootearendus tagavad selle, et Uunisepät tooted on kasutamisel ohutud. Vali endale ilus ahi siit


pelletkamin

MCZ- Kõige innovatiivsemad pelletkaminad

On inimesi, kes armastavad puitu ja leiavad, et ärkamine varahommikul kamina või ahju laadimiseks ja süütamiseks on peaaegu et poeetiline. Teisalt on praktilisi inimesi, kes eelistavad töölt koju saabudes leida tule kaminas juba põlemas ja ruumi sooja, programmeerides seda näiteks oma nutitelefonist.
Just praktilisele inimesele on MCZ pelletkamin õige valik.Tänu esteetilisele välimusele ja oma pelletkaminatel kasutatavatele kontroll- ja mugavussüsteemidele on MCZ Euroopa enimmüüduim pelletkaminate kaubamärk. Pelletkaminate seast saad valida omale sobiva tänapäevase küttelahenduse. Vali siit...

 

 


pliit

Puit, gaas, elekter ühes pliidis

Tuleviku ja mineviku ühendamine, tehnoloogilise arengu kombineerimine mälestuste ja maitsetega minevikust - need on eesmärgid, mida sageli ka sisekujundajad järgivad köögi kujundamisel. Vaatamata meie elustiili järjest hektilisemaks muutumisele, on köök jäänud kohaks, mis teeb "tuleku koju" meeldivaks. Selles mõttes on kombineeritud puuküttel pliit tagasi ka tänapäevastes kodudes, koos tipptasemel tehnoloogiliste komponentidega ja paljude kohandamisvõimalustega, tänu millele see sobitub köögi mööbliga ja koos moodsa tehnikaga toob tagasi ka traditsioonilised toidu valmistamise meetodid. Vaata milline pliit sulle sobib.

 

Ahjusepad 2012

Top Desktop version